Seçili kategorileride 20% Ye Varan İndirimleri KaçırmaPiknik MasalarıBahçe Ürünleri * Stoklarla Sınırlıdır.

GARDEN MOBİLYA HAKKINDA

Garden Mobilya Pionel Tasarım Mimarlık Ltd Şti kuruluşudur


AhşabınSağlığınDoğallığınKaliteninGüvenin Adı Garden Mobilya!

Firmamız 1968 yılında Türkiye'nin kereste pazarı Balıkesir'in Dursunbey ilçesinde kurulmuştur.Özbal Orman Ürünleri olarak kereste üretimi ve imalatı yapan firmamız ahşap uygulama alanındaki deneyimi ile Bahçe Mobilya sektöründe Garden Mobilya olarak yerini almıştır. Ahşap sağlıktır anlayışı ile kaliteden ödün vermeden sizlere keyifli mekanlar sunmayı amaç eden firmamız uygun fiyat ve müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır.


Pionel

Ahşap ve mobilyadaki yılların tecrübe ve birikimini günümüz tasarım çizgisiyle birleştirme hedefiyle doğmuştur. Yaşadığımız mekanların hayat tarzımızla örtüştüğüne inanıyor, bu birlikteliği en verimli ve estetik noktaya taşımayı hedefliyoruz.

Tasarımdan üretime ahşabın en yalın halini sunmak için şimdi, burada, heyecanla ... pionel.com.tr Pionel bir Garden Mobilya Kuruluşudur.


Biz Kimiz

Hammadde üretiminden, ahşabın işlenmesine kadar tüm evrelerin gerçekleştiği 3.800 metrekarelik kapalı ve 8.200 metrekarelik açık alanda sizleri ahşabın büyülü dünyasına götürmek için gece gündüz çalışıyoruz.

DOĞAYA VE İNSAN SAĞLIĞINA ZARAR VERMEYEN KİMYASAL MADDELERDEN UZAK BİR ÜRETİM YAPMAKTAYIZ ! UNUTMAYIN AHŞAP SAĞLIKTIR!


Geçmişten Günümüze Garden Mobilya