Seçili kategorileride 20% Ye Varan İndirimleri KaçırmaPiknik MasalarıBahçe Ürünleri * Stoklarla Sınırlıdır.

İade ve Değişim İşlemleri

Satın aldığınız ürünlere ilişkin;

  • Teslimatın yapıldığı tarihten itibaren 14 gün içerisinde cayma hakkınızı kullanabilir veya,
  • Teslimatın yapıldığı tarihten itibaren 6 ay içerisinde ayıplı mallarda değişim, iade ya da onarım taleplerinizi bize iletebilirsiniz.

Adım Adım Kolay İade Süreci

1) İade ve değişim sürecinin başlayabilmesi için, www.gardenmobilya.com veya pionel.net websitesindeki Bize Ulaşın bölümünden iade bildirimi açmanız ve müşteri hizmetleri tarafından talebinize cevap verilmesini beklemeniz gerekmektedir.

2) Bildirim yaptığınız iade ve değişim işlemleriniz için siparişinizi size getiren kargo firması Garden Mobilya Müşteri Hizmetleri tarafından görevlendirilecek ve teslimat adresinizden ürünleri teslim alacaktır.

3) Faturanızın ASIL nüshasının ön yüzünde, iade etmek istediğiniz ürüne ait satırda ürün ismi ve iade adedini belirtmeniz gerekmektedir. ASIL nüshanın ön yüzünde, sol alt taraftaki iade eden kişi olarak adınızı soyadınızı, irtibat telefonunuzu, adresinizi yazıp imzalamanız gerekmektedir. Son olarak, faturanın 1.NÜSHA'sının arkasına neden iade / değişim istediğinizi ayrıntılı olarak yazmanızı rica ederiz.

4) Kargo firması tarafından adresinizden alınıp, bize ulaştırılan ürünler iade koşullarına uygunluğu değerlendirilir ve bu işlemin sonucunda e-posta aracılığıyla bilgilendirilirsiniz.

5) Tüzel kişiliğe sahip olan ve şirket adına düzenlenmiş olan fatura işlemlerinden doğan iade ve/veya farklı bir ürün ile değişim taleplerinde ; ilgili firmanın iade ve/veya değişim yapılacak ürünler için pionel tasarım mimarlık ltd.şti adına iade faturası düzenlemesi ile işlem tamamlanabilmektedir. Tüzel kişilik e-vergi mükellefi ise düzenlenmiş olan e-iade faturasının numarasını Pionel Tasarım Mimarlık Ltd.Şti'ne ilgili iade dönemi içerisinde iletmesi ile tamamlanabilmektedir. İade faturası düzenlenmesi kanuni bir yükümlülüktür.

İade - Değişim Bildirimi

İnternet mağazamızdan veya telefonla sipariş üzerinden satın aldığınız ürünlerle ilgili iade ve değişim bildiriminizi aşağıdaki adımları izleyerek yapabilirsiniz:

  • Hesabım menüsünün altında Siparişlerim menüsüne girin.
  • İlgili sipariş numaranız ve siparişinizin detayını açın.
  • Bize Ulaşın bölümündeki gerekli alanları doldurup, siparişinizdeki ürünlerden iade etmek istediğiniz ürünün ismini adedini mesaj bölümüne yazıp formu gönderiniz, kısa süre içerisinde müşteri temsilcisi arkadaşlarımız sizin ile iletişime geçecektir.
İade ve Değişim Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Tüketicinin Korunması Hakkında Kanuna göre, Pionel Tasarım Mimarlık Ltd.Şti cayma hakkı süresi içinde malın mutat kullanımı dışında meydana gelen değişiklik ve bozulmalardan sorumlu değildir.

Demonte olarak satılan ürünlerde, ürünün montajı, tariflenen kurulum kılavuzuna uygun olarak yapılmamış ya da eksik yapılmışsa mutat kullanım kapsamı dışında tutulur.

İade etmek istediğiniz ürünü orijinal kutusuna ve ambalajına koyarak, faturanın asıl nüshası ile birlikte gönderiniz.
Faturanızda yer alan ürüne ait renk, model değişikliği talebiniz için iade işlemleri başlatılacaktır.

İade etmek istediğiniz ürünü kargolanabilmesine olanak sağlayacak şekile getirerek, faturasıyla birlikte orijinal kutusunu ve ambalajını da bir arada gönderiniz. Hasar görmüş, üzerinde işlem yapılmış, irsaliye ve/veya faturası geri gönderilmeyen ve içerisinde eksik malzeme bulunan paketler iade kabul edilmeyecektir.